SPECIALISTA BEZPEČNOSTI PRÁCE - ABSOLVENT! (23 - 25.000 KČ)

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Zrovna jste dostudovali a chcete nastartovat kariéru? Zajímá vás práce pro nadnárodní strojírenskou společnost? Je pro vás oblast bezpečnosti práce zajímavá? Spouštíme trainee program v oddělení HSE. Pošlete životopis a získejte zkušenosti na pozici: SPECIALISTA BEZPEČNOSTI PRÁCE - ABSOLVENT! (23 - 25.000 KČ)

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • účast v ročním vzdělávacím programu na HSE oddělení
  • administrativní podpora v oblasti legislativy BOZP a PO
  • kontrola dodržování principů BOZP a PO na pracovišti
  • reporting nastalých nebezpečí na pracovišti
  • školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • seznámení se s pracovními činnosti v rámci HSE oddělení a příprava pro výkon samostatné pracovní pozice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (v oboru výhodou!)
  • znalost MS Office
  • orientace v oblasti BOZP, PO a životního prostředí výhodou
  • alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny
  • chuť vzdělávat se
  • ochotu pracovat v týmu
  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • roční placený trainee program
  • práce v mezinárodním týmu
  • po ukončení programu místo ve společnosti

  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou