SERVISNÍ TECHNIK PRO PLYNOVÁ ZAŘÍZENÍ (AŽ 45.000 KČ + AUTO!)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s instalací a údržbou plynových zařízení? Nebo Vás tato oblast zajímá a chcete se stát servisním technikem? Jste flexibilní a chcete poznat republiku díky výjezdům? Pošlete životopis a zkuste štěstí jako: SERVISNÍ TECHNIK PRO PLYNOVÁ ZAŘÍZENÍ (AŽ 45.000 KČ + AUTO!)

Služební auto

Pracovní náplň

  • kompletní instalace plynových zásobníků a plnících stanic
  • montáž a demontáž plynových zařízení a rozvodů
  • servisní činnosti spojené s údržbou zařízení a stanic
  • příprava a objednávání materiálu
  • výjezdy v rámci ČR

Co požadujeme?

  • zkušenosti s instalací a servisem
  • orientace v problematice zemního plynu a vodíku
  • zkušenost s plynovými zařízeními výhodu
  • ŘP sk. B
  • flexibilita a ochota cestovat
  • samostatnost a zodpovědnost
  • znalost anglického jazyka výhodu

Co nabízíme?

  • 2 dny zdravotního volna
  • služební auto i k soukromým účelům
  • služební telefon
  • příspěvek na stravování
  • možnost cestovat v rámci ČR

  • lokalitu okres Praha - východ a výjezdy po ČR