MECHANIK SEŘIZOVAČ (PLAT AŽ 34.000KČ)

Neaktivní nabídka

27000 - 34000 Kč

Do výrobní společnosti hledáme šikovného mechanika seřizovače, který je technický nadšenec a chce se zdokonalovat na moderních strojích! Chceme pracovitého člověka, kterému nevadí pracovat na směny a skvěle zapadne do týmu! Pokud jsi to ty?! Rádi se s tebou setkáme! Pošli mi svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Provádět opravy výrobních strojů
  • Pravidelně kontrolovat stav stroj
  • Odpovědnost za bezporuchovou plynulost provozu
  • Provádět diagnostiku a komunikovat s vadami s mistrem výroby

Co požadujeme?

  • Vyučení a znalosti v technickém oboru
  • Zájem o stroje a elektrotechnické obory
  • Obratnost v práci s PC (Word, Excel, internet..)
  • Chuť se učit novým věcem
  • Zkušenosti budete sbírat ve 12h směnném provozu

Co nabízíme?

  • Mnoho finanční bonusů a prémií
  • Finančně Vás budeme motivovat odměnami za docházku
  • Též nabízíme při plnění svých povinnost zvláštní finanční prémie
  • Během prvního roku bude Vám do výplaty připlácet odměnu za nástup
  • Během 25 dní dovolené budete moci načerpat energii
  • Nabízíme také příspěvek na obědy
  • Pokud budete chtít se učit víc nabízíme i kariérní posun
  • U nás rozhodně mnohem víc získáte!
  • Lokalita: Milovice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.