HLEDÁME INTERNÍHO MARKEŤÁKA/MARKEŤAČKU (30.-40.000Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte praxi v interním nebo digitálním marketingu a chcete své zkušenosti předat v zahraniční firmě? Domluvíte se velmi dobře anglicky? Kreativnost patří mezi vaše záliby a silné stánky? Preferujete převážně práci na HomeOffice? Paráda! Pošlete nám svůj životopis, na marketingovém oddělení se na vás už těšíme! HLEDÁME INTERNÍHO MARKEŤÁKA/MARKEŤAČKU (30.-40.000Kč)

Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Tvorba interního marketingu
  • Vytváření eventů pro zaměstnance
  • Nastavování kampaní
  • Tvorba propagačních materiálů, tvorba newslettrů, časopisů
  • Psaní anglických textů

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti interního nebo digitálního marketingu
  • Komunikativní AJ
  • Tvůrčího ducha
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolení
  • Práce na HO
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Systém cafeterie

  • Místo výkonu práce: Ostrava