TECHNICKÝ PRACOVNÍK DO VÝROBY

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

Perspektivní firma hledá do svého týmu technického pracovníka, který zvládne dohled na údržbou výrobních budov a jednotlivých zařízení! Nemusíte mít strach, nováčky v oboru zaškolíme! Máte maturitu a chcete pracovat ve výrobě? Napište nám a pošlete svůj životopis! Těšíme se na setkání s Vámi.

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za plánování odstávek jednotlivých zařízení
  • Dohled nad elektro údržbě budov
  • Příprava plánu preventivní údržby jednotlivých zařízení
  • Odpovědnost za hospodárnost údržby na svěřeném úseku
  • Specifikování a objednávání náhradních dílů pro výrobní zařízení společnosti
  • Spolupráce na školení obsluh zařízení (nastavení zařízení, opravy, atd.).

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici, popř. na pozici zámečníka nebo elektrikáře
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Loajalita a odpovědnost

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • 25 dní dovolené,
  • Platové ohodnocení dle praxe
  • Příležitost kariérního růstu
  • Týmové prostředí
  • Příspěvek na dojíždění
  • A další benefity, které Ti rádi představíme na pohovoru
  • Lokalita: Liběchov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.