C++ DEVELOPER (35-70.000 Kč) - PRAHA

Neaktivní nabídka

35000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený C++ Developer? Nebo junior C++ Developer, ale s velkým zápalem pro programování? Lákají Vás velké, mezinárodní projekty? Pak hledáme právě Vás! Česká společnost s mezinárodním přesahem v odvětví hromadné dopravy hledá posilu do týmů na pozici: C++ DEVELOPER (35-70.000 Kč) - PRAHA

Pracovní náplň

  • Vývoj v jazyce C++ a frameworku Qt
  • Vývoj systému, testování funkčnosti a úprava/údržba stávajících systémů
  • Vývoj nových microservices
  • Velmi pestrá a zajímavá práce na mezinárodních projektech

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ s adekvátní praxí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost C++ podmínkou, znalost knihovny Qt výhodou
  • Znalost Linux alespoň na úrovni základní administrace
  • Znalost Python, SQL, Rust výhodou
  • Zkušenost z Open Source projektů velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick Days
  • HomeOffice dle dohody
  • 13. plat
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • MultiSport kartu a stravenky

  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP, nebo dle dohody
  • Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!