OBCHODNÍ MANAŽER (35-40.000 Kč fix + procenta ze zisku)

Neaktivní nabídka

35000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte vystudované elektro a nejlépe obor průmyslovou automatizaci? Oblast obchodu ti není cizí a hledáš novou pracovní příležitost? Jste technicky založený a máte reprezentativní vystupovaní? Společnost s dlouholetou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ MANAŽER (35-40.000 Kč fix + procenta ze zisku)

Pracovní náplň

  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • komunikace se zákazníkem o technické stránce
  • péče o stávající klienty
  • příprava rozpočtů, nabídek a smluv
  • plnění stanovených obchodních cílů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor elektro - průmyslová automatizace
  • znalost SW firem Siemens, Rockwell a daší velkou výhodou
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • aktivní řidič sk. B
  • reprezentativní vystupovaní a obchodního ducha

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání u zajeté společnosti
  • služební auto i k soukromým účelům
  • notebook a telefon
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.