ELEKTRO PROJEKTANT VNN (43-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

43000 - 50000 Kč

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření a zkušenosti z pozice projektanta ve společnosti působící v elektro průmyslu? Ovládáš konstrukční programy a rád občas vypadneš z kanclu? Zašli nám svůj životopis! Nevšední, moderní, stabilní, perspektivní společnost, špička ve svém oboru, hledá nového člena týmu na pozici: ELEKTRO PROJEKTANT (43-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace ve všech úrovních projektu
  • Samostatná tvorba elektrotechnických schémat
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zajišťování materiálu na dané projekty
  • Autorský dozor při realizaci projektu

Co požadujeme?

  • Elektro vzdělání
  • Platnou vyhlášku 50/1978 sb. min §6
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost konstrukčních programů
  • ŘP sk. B
  • angličtina výhodou

Co nabízíme?

  • Auto k soukromým účelům
  • Notebook a mobil
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování

    lokalita: Přeloučsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.