MANAŽER PROJEKTU - ELEKTRO (43 - 50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

43000 - 50000 Kč

Máte vzdělání v oblasti elektro a platnou vyhlášku 50/1978? Dokážete řídit svěřený projekt a dotáhnout ho až do konce? Vaše zkušenosti zahrnují vedení týmu? Nechcete jen sedět v kanceláři a podívat se i k zákazníkovi? Skvělé! Nepromarněte svou šanci a získejte místo v prosperující společnosti zabývající se průmyslovou automatizaci jako: MANAŽER PROJEKTU - ELEKTRO (43 - 50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • odpovědnost za řízení svěřeného projektu
  • odpovědnost za správnost a kvalitu dokumentace
  • řízení montáže u zákazníka
  • příprava rozpočtů projektů
  • komunikace se zákazníky, dodavateli i investory

Co požadujeme?

  • vzdělání v elektro oboru
  • platnou vyhlášku 50/1978 sb. min §6
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenosti v oblasti MaR výhodou!
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat k zákazníkům po ČR

Co nabízíme?

  • služební auto k soukromým účelům
  • služební telefon a notebook
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • placené volno na Vánoce

  • lokalitu Přeloučsko