VEDOUCÍ TECHNIK - ODDĚLENÍ ÚDRŽBY (45 - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste technicky zruční? Potřebujete mít jistotu v tom, že vše funguje tak jak má? V případě, že najdete poruchu v oblasti techniky, jste schopen ji vyřešit tak jak se sluší a patří? Máte alespoň nějakou zkušenost z oddělení údržby? Pošlete mi Váš životopis a probereme spolu možnost pracovat pro významnou společnost v automobilovém průmyslu a to na pozici: VEDOUCÍ TECHNIK - ODDĚLENÍ ÚDRŽBY (45 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Přidělování práce v oddělení údržby
  • Zajištění prevence a servisu výrobních strojů
  • Spolupráce s výrobním úsekem
  • Zodpovědnost za odstranění závad a jejích přičin
  • Zodpovědnost za sklad náhradních dílů
  • Zodpovědnost za dodržování požárních předpisů

Co požadujeme?

  • Vyučení nebo maturitu technického směru
  • Alespoň nějakou praxi na podobné pozici
  • Řidičský průkaz
  • Znalost balíčku MS OFFICE (Excel, Word, Outlook,apod.)
  • Znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • 13. a 14. plat
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvek v případě, že jste nekuřák
  • Příspěvek na masáže
  • Příspěvek kulturu
  • Příspěvky pro rodiny s dětmi (např na školky, tábory, apod.)

  • Místo výkonu práce: Okres Nymburk