Technolog - i absolvent (30-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Znojmo

Máte vzdělání technického směru a orientujete se v základu v technické dokumentaci? Láká Vás práce v kanceláři ale umíte se pohybovat i v prostorách výroby? Výborně! Pak nám pošlete svůj životopis a staňte se součástí našeho skvělého týmu :) Budeme se těšit.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • zpracování technologických postupů
  • vypracování norem
  • standardizace práce dle technických postupů
  • příprava podkladů pro kalkulace
  • spolupráce na vývoji nových produktů
  • spolupráce s oddělením kvality - snižování nákladů na výrobu
  • práce půl na půl ve výrobě / v kanceláři

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření
  • alespoň základní orientace v technické dokumentaci podmínkou
  • ideálně praxe ve strojírenské společnosti
  • znalost AJ na mírně pokročilé úrovni (komunikace s centrálou, technická dokumentace v AJ)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní moderní společnosti
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • férové mzdové ohodnocení
  • kvartální bonusy
  • dotované stravování
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost osobního rozvoje
  • přátelský kolektiv na pracovišti

    Místo výkonu práce: okolí Znojma