TECHNOLOG JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte uplatnění v mezinárodní strojírenské firmě na pozici výrobního technologa? Máte zkušenosti na obdobné pozici, vysokoškolské vzdělání a znáte technologie svařování a obrábění kovů? Pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní společnost se sídlem na Děčínsku přijme do svého týmu posilu na pozici: TECHNOLOG JUNIOR

Pracovní náplň

  • Podpora výroby při zavádění nových výrobků
  • Zpracování technologických postupů
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na technologii výroby
  • Praxe na pozici technologa výroby min 1 rok
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Zkušenosti s technologií svařování a obrábění vítány

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Firemní kurzy a vzdělávání
  • Závodní stavování
  • Příspěvek na penzijní připojištění