TECHNICKÝ REFERENT (30 - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní výzvu po ukončení studia? Máte technické myšlení a chcete se podílet na zpracování obchodně-technických případů? Chcete pracovat pro společnost, které se daří i v době covidové či jiné krize? Pak se přihlašte do výběrového řízení tím, že mi pošlete Váš životopis na pozici: TECHNICKÝ REFERENT (30 - 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování obchodních případů
  • Denní komunikace v ČJ a AJ se zákazníky, dodavateli
  • Podílení se na návrhu technických řešení
  • Spolupráce s ostatními kolegy a členy týmu

Co požadujeme?

  • střední nebo vysokou školu - strojírenství nebo IT
  • schopnost denní komunikace v anglickém jazyce
  • technické myšlení
  • trpělivost a zájem a ochotu se vzdělávat

Co nabízíme?

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • Osobního profesního kouče, který Vás provede napříč firmou
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Prosperující výrobní společnost
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno