SENIOR KONSTRUKTÉR (40.-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte víceletou zkušenost s konstrukcí dílů? Umíte pracovat s programech Catia V5 nebo NX? Umíte anglicky nebo německy? Pokud jste si odpověděl/a ano, pak jste právě VY, koho hledáme! Buď náš: SENIOR KONSTRUKTÉR (40.-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • tvorba 3D modelů a sestav
  • zajištění zpracování výrobní dokumentace
  • odpovědnost za chod technického úseku společnosti/konstrukce
  • analýzy a reporty
  • spolupráce s kolegy
  • správa dat v interních systémech

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • zkušenost v oboru konstrukce nebo technické přípravy výroby
  • zkušenosti s konstrukčním software (CAD, Catia apod.)
  • znalost německého nebo anglického jazyka

Co nabízíme?

  • SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU
  • 25 dnu dovolené a sick days volna
  • příspěvek penzijní/životní pojištění
  • bonusy ve výši 13. a 14. platu
  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
  • moderní a Hi-Tech prostředí
  • zajímavou práci ve společnosti s unikátním know-how v oboru
  • jistotu v expandující firmě, atraktivní kariérní vyhlídky
  • podpora osobního růstu
  • příspěvek na stravování/závodní stravování

  • Místo výkonu práce: 15 minut od Tachova