SKLADNÍK NA 1 SMĚNU

Jste zodpovědný člověk s praxí ve skladu? Chcete pracovat na jednu směnu? Pošlete mi životopis a získejte práci v rodinné firmě zabývající se výrobou navíjecích strojů jako SKLADNÍK NA 1 SMĚNU

Pracovní náplň

  • příjem a naskladnění zboží
  • balení a expedice, vyskladňování zboží
  • příjem a výdej zboží na provedení oprav
  • obsluha VZV

Co požadujeme?

  • znalost práce na PC
  • znalost systému Helios výhodou
  • osvědčení na VZV výhodou
  • pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • práce v jednosměnném provozu
  • bonusy za plnění plánu
  • příplatky na obědy, výběr z pěti jídel
  • příjemné firemní akce
  • skvělý kolektiv a podporující nadřízený, kterého opravdu zajímá Váš názor

  • nástup ihned/dle domluvy

  • lokalita: Holice (20 km z Pardubic, Hradce Králové a Vysokého Mýta)
  • v případě zájmu zašlete životopis na feiferova.jitka@feifer.cz, nebo volejte 723 303 490