SENIOR ÚČETNÍ - PŘEROVSKO (NADSTANDARTNÍ MZDA)

mzdové ohodnocení

Přerov

Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost, kde panuje přátelská atmosféra rodinného typu, nyní obsazuji pozici SENIOR ÚČETNÍ. Hledáme inspirativního a pozitivně laděného člověka, který je silný v oblasti vedení účetnictví a má praxi ideálně z výrobní firmy. Pokud tedy máte zkušenosti na pozici Hlavní účetní či Senior účetní, komunikujete plynule anglicky a díváte se nyní po zajímavé výzvě, pošlete nám své CV ještě dnes.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • zastřešení vedení celého účetnictví ve společnosti
  • podřízenost Finančnímu manažerovi, pravidelný reporting
  • metodická podpora Junior účetní (nejedná se o přímou podřízenost)
  • účtování přijatých faktur, účtování a evidence majetku, pokladní a bankovní operace
  • zpracování měsíčních a ročních účetních uzávěrek
  • příprava a zpracování přiznání k DPH, silniční dani, ekologické dani atd.
  • komunikace s daňovými poradci, auditory a orgány státní správy
  • správa a aktualizace interních přepisů společnosti v oblasti účetnictví a daňové problematiky

Co požadujeme?

  • dlouholetou praxi v oblasti vedení účetnictví
  • perfektní znalost účetních standardů a orientaci v daňové problematice
  • praxi ideálně z výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • velmi dobrou znalost MS Office, SAP výhodou
  • skvělé prezentační a komunikativní dovednosti

Co nabízíme?

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
  • přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
  • bonusový systém prémií ve firmě
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování
  • možnost stravování v moderních prostorách společnosti
  • měsíční příspěvek na sportovní aktivity či kulturní akce
  • pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky

  • Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce či Přerova