ADOBE PHOTOSHOP SPECIALIST (30. - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví tě móda a nové trendy? Vidíš se v oblasti e-commerce? Nemáš problém komunikace v anglickém jazyce?

Pracovní náplň

  • Správa, administrace a péče o zboží a kategorie CZ a SK e-shopu.
  • Copywriting - tvorba, úprava a překlady textů a doplňování popisných SEO textů u zboží a kategorií.
  • Příprava grafických podkladů (zejména pro online kampaně a obsah webových stránek).
  • Správa obsahu stránek e-shopu, jeho kontrola a aktualizace.
  • Analýza výkonnosti e-shopu a jeho optimalizace.
  • Administrativa (komunikace se zákaznickým centrem a sklady, správa faktur).
  • Organizace, plánování, příprava a vyhodnocování newsletterů.
  • Úzká spolupráce se zbytkem online teamu a ostatními odděleními.

Co požadujeme?

  • Umíš pracovat v grafickém programu (Adobe Photoshop).
  • Český nebo slovenský jazyk máš v malíčku.
  • Komunikace v angličtině je pro tebe samozřejmostí.
  • Jsi kreativní, zodpovědný a pozitivní.
  • Jsi týmový hráč, ale umíš pracovat i samostatně.
  • Rád se učíš nové věci, hledáš nové příležitosti a máš tah na branku.

Co nabízíme?

  • Pozice vhodná pro ženy i muže.
  • 13. plat.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 2x ročně obuv dle vlastního výběru zdarma.
  • Dárkové karty.
  • Stravenky.
  • Zaměstnanecké slevy.
  • Vstupní a návazná školení.
  • Firemní akce (vánoční večírek, teambuilding a další).
  • Možnost se v práci realizovat a kariérně růst.
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu s rodinnou atmosférou.
  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.