JUNIOR REFERENT/KA ADMINISTRATIVY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme šikovného referenta nebo referentku administrativy, který se postará o naše smlouvy a zákazníky, aby vše bylo, jak má a zákazníci měli k dispozici všechny potřebné informace. Reagujte na inzerát: JUNIOR REFERENT/KA ADMINISTRATIVY

Pracovní náplň

  • Objednávání a ověřování dostupnosti zboží, koordinace dodávky a instalace zařízení u zákazníků a s tím spojená fakturace tohoto zboží a služeb (většinou řešení nějakých zádrhelů jako dobropisy či vyrovnání smluv). Zpracování objednávek z e-shopu, komunikace s koncovými zákazníky
  • Správa smluv a jejich zavádění je do našeho informačního systému a organizace objednávek v Excelu. Řešení měsíčních fakturací, vyrovnání smluv, zavádění dodatků atd.
  • Co náplní Vaší práce nebude je sjednávání schůzek, příprava nabídek či aktivní prodej nebo telemarketing. Těchhle strašáků se bát nemusíte.

Co požadujeme?

  • Máte za sebou ŠŠ/VOŠ.
  • Máte zkušenosti s obchodní administrativou.
  • Orientujete se v produktech MS Office (primárně Excel).
  • Máte praxi s jakýmkoliv ERP systémem (Navision je výhodou).

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnost.
  • Dovolenou navíc.
  • SickDays.
  • Zaškolení zkušeným kolegou.
  • Motivující systém odměn.
  • Příspěvek na stravování.

  • Místo pracoviště: Brno