APLIKAČNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte praxi z technické či elektrotechnické oblasti? Domluvíte se anglicky? Tak nám zašlete životopis a staňte se APLIKAČNÍM INŽENÝREM!

Pracovní náplň

  • Technická podpora prodeje
  • Navrhování technických řešení v oblasti automatizace
  • Spolupráce s odděleními obchodu a podpory prodeje
  • Účast na obchodních jednáních
  • Výjezdy po ČR

Co požadujeme?

  • Min. SŠ v technickém oboru
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Praxe z oblasti technické podpory prodeje výhodou
  • Proaktivní přístup a chuť učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Auto, telefon a laptop i pro soukromé užití
  • Odborné školení a rozvoj
  • Přátelská kolektiv
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost vzdělávání
  • Další zaměstnanecké benefity

  • Místo výkonu práce: Brno/Praha + ČR