ELEKTRONIK (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Baví Vás elektrotechnika? Jste vyučeni v oboru elektro, máte platnou vyhlášku o odborné způsobilosti v elektrotechnice č.50/1978 Sb. §6 a chtěli byste být součástí automobilové společnosti? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ELEKTRONIK – AUTOMOTIVE (35 – 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění provozu řídících jednotek
  • Tvorba programových úprav
  • Pravidelná údržba stroje
  • Úprava kamerového systému na linkách
  • Průběžné zálohování softwaru

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Znalost PLC a systémů SIMATIC - výhodou
  • Platnou vyhlášku č.50/1978 Sb. §6
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (po-pá)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Svozovou dopravu
  • Finanční bonusy a prémie
  • Práce pro stabilní společnost
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ