IT OBCHODNIK/KONZULTANT - MORAVA

Máte zkušenost s obchodování v IT? Rádi komunikujete se zákazníky a nevadí Vám ani denní cestování? Baví Vás sledovat novinky z oblasti ICT? Pak se nám neváhejte ozvat! Nadnárodní společnost s přesahem do IT hledá posilu do právě se rozšiřujícího týmu na pozici: IT OBCHODNIK/KONZULTANT - MORAVA

Pracovní náplň

  • Akvizice nových zákazníků.
  • Opečovávání stávajících zákazníků.
  • Příležitostně technický support.
  • Školení stávajících zákazníků.
  • Cestování k zákazníkům.

Co požadujeme?

  • VŠ v IT oboru, nebo SŠ s adekvátní praxí.
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení dokumentace.
  • Prokazatelnou praxi z pozice IT obchodníka, případně konzultanta.
  • Výhodou bude znalost zabezpečovacích systémů.
  • Pro-zákaznickou orientaci.
  • Komunikativnost a samostatnost.

Co nabízíme?

  • 4 týdny dovolené + Sick Day.
  • Auto i k soukromému užití.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Stravenky.
  • Firemní akce a školení.
  • Fixní mzda + bonusy a provize.
  • Nástup ihned, nebo dle dohody.

  • Lokalita: Brno