PRÁCE V PRAZE NA MÍRU PRO OZP

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte invalidní důchod a hledáte práci v Praze, která se umí přizpůsobit? Pro sociální podnik Kolibřík CSR, který nabízí pracovní pozice v bankovnictví, logistice a administrativě hledáme OZP kandidáty.

Pracovní náplň

  • Práce v administrativním oddělení

Co požadujeme?

  • Práce je ideální pro OZP s maturitou
  • Znalost práce na počítači (alespoň základní)
  • Čistý rejstřík trestů a bezdlužnost

Co nabízíme?

  • Bohatý benefit program
  • Libovolná výše HPP úvazku
  • Masáže na pracovišti zdarma
  • Dotované mobilní a datové služby
  • Zdarma Netflix/HBO/Vstupenky do kina
  • Příjemné pracovní prostředí a mnohem více
  • Lokalita: Praha - Přímo na metru Radlická Modletice

    Chcete-li vědět jak Kolibřík CSR umí vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi vše projdeme po telefonu nebo u kávy.

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.