MATERIAL PLANNER s AJ/NJ (36 - 42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

36000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte zkušenosti z výrobní společnosti s výrobní logistikou a rádi byste se ve své práci i nadále rozvíjeli? Hovoříte aktivně anglickým nebo německým jazykem a chcete se podílet na dalším rozvoji společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám své CV! Mezinárodní automotive společnost působící na Plzeňsku rozšiřuje svůj tým a hledá novou pracovní posilu na pozici: MATERIAL PLANNER s AJ/NJ (36 - 42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění výrobního materiálu
  • Spolupráce při tvorbě plánu výroby
  • Objednávání materiálu
  • Řízení a optimalizace skladu materiálu a hotových výrobků, aktualizace cen materiálu a hotových výrobků, výchova dodavatelů, komunikace se zákazníky
  • Správa interních i dodavatelských kapacit v zákaznických portálech

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ na minimálně středně pokročilé úrovni
  • Nutná zkušenost na stejné nebo podobné pozici
  • Pokročilá znalost MS Office a SAP výhodou
  • Energická, zodpovědná a aktivní osobnost

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • Pravidelný roční nárůst mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotace na stravování
  • Body na volnočasové aktivity a další zaměstnanecké benefity
  • Odborné vzdělávání a profesní rozvoj
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Plzeň-jih