ÚDRŽBÁŘ FOREM (24-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte praxi ve výrobě jako nástrojař, zámečník nebo údržbář forem? Hledáte pozici ve stabilní nadnárodní společnosti na dlouhodobou spolupráci? Pošlete nám životopis na pozici ÚDRŽBÁŘ FOREM (24-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Opravy forem
  • Zajištění plynulé výroby
  • Preventivní kontrola
  • Údržba forem
  • Vedení záznamů o údržbě a opravách forem

Co požadujeme?

  • SOU technického směru (obrábění výhodou)
  • Praxi v oboru (výhodou)
  • Zkušenosti se vstřikolisy (výhodou)
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
  • Odpovídající školení
  • Možnost profesního a karierního růstu
  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech
  • Dotované stravování, příspěvky na penzijní a životní připojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
  • Lokalitu: Lovosice