KONSTRUKTÉR V RODINNÉ FIRMĚ - ŠANCE PRO ABSOLVENTA!

Máte strojní vzdělání? Je konstrukce zároveň Vaším koníčkem? Hledáte novou pracovní výzvu nebo první zaměstnání? Zašlete mi Váš životopis a staňte se součástí rozvíjející se společnosti! Do týmu společnosti, zabývající se balící a páskovací technikou, hledáme kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR V RODINNÉ FIRMĚ - ŠANCE PRO ABSOLVENTA!

Česká firma

Pracovní náplň

  • vytváření konstrukčních řešení strojů a zařízení
  • práce na vývoji nových výrobků
  • realizace nových výrobků
  • vytváření výkresové dokumentace
  • spolupráce v týmu konstrukce a technologie
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • předchozí praxe v konstrukci (výraznou výhodou)
  • znalost 3D modelování (SolidEdge výhodou)
  • znalost anglického/německého jazyka výhodou
  • samostatnost, kreativita a důslednost

Co nabízíme?

  • finanční bonusy a prémie až do výše 10.000 Kč
  • možnost částečně pružné pracovní doby
  • dotované závodní stravování
  • profesionální zaškolení a podpora týmu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • firemní akce

  • nástup dle časových možností
  • lokalitu Holice (20 km z Pardubic, Hradce Králové a Vysokého Mýta)
  • v případě zájmu zašlete životopis na feiferova.jitka@feifer.cz, nebo volejte 723 303 490