OBCHODNÍK PRO ŽIVOČIŠNOU VÝROBU (25-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

Orientujete se v oblasti výživy hospodářských zvířat? Máte obchodního ducha, dobrou angličtinu a rádi komunikujete s lidmi? Rádi cestujete a máte chuť profesně růst? Potom využijte této výjimečné pracovní příležitosti a přidejte se k nám! Úspěšná obchodně-výrobní společnost hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍK PRO ŽIVOČIŠNOU VÝROBU (25-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • poradenství zákazníkům v oblasti výživy hospodářských zvířat (skotu)
  • zodpovědnost za uzavírání obchodních smluv a servis zákazníkům
  • přehled o vhodnosti krmiv pro skot ve všech životních etapách
  • spolupráce s obchodním oddělením a produktovými specialisty
  • reporting nadřízeným a zjišťování zpětné vazby z trhu

Co požadujeme?

  • vzdělání zaměřené na výživu zvířat PODMÍNKOU
  • chuť učit se novým věcem a dále se rozvíjet
  • týmovost a zodpovědný přístup k práci
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • ochotu cestovat autem v rámci přiděleného regionu

Co nabízíme?

  • zajímavou pracovní příležitost v české společnosti
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • služební notebook a mobilní telefon

  • místo pracoviště: Moravskoslezský kraj, Ostrava, Opava, Frýdek,

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.