EXPEDIENT/ PLÁNOVAČ PŘEPRAV/ DISPONENT S NJ

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte praxi v oblasti logistiky, objednávání přeprav, proclívání nebo vývozu? Mluvíte německy a hledáte práci v Plzni ve společnosti, která není automotive, takže se nemusíte bát o stabilní místo a práce je v klidnějším prostředí? Pokud je vaší odpovědí ANO tak pošlete svůj životopis! Hledáme: EXPEDIENT/ PLÁNOVAČ PŘEPRAV/ DISPONENT S NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • plánování a zajišťování přepravy výrobků k zákazníkovi
  • spolupráce s oddělením plánování výroby
  • pravidelná komunikace s přepravci
  • optimalizace objemů přeprav
  • příprava administrativy spojené s s přepravou materiálů
  • informování zákazníků s ohledem na vyplánované vývozy

Co požadujeme?

  • praxi v logistice (ideálně dispozice, vývozy, plánování, nebo expedice)
  • komunikativní němčinu (budete komunikovat jak se zákazníkem tak s naší centrálou v Německu)
  • MS Excel na středně pokročilé úrovni
  • znalost SAP nebo jiného ERP systému výhodou

Co nabízíme?

  • nástupní jednorázový finanční bonus
  • týden dovolené navíc
  • místo výkonu skvěle dostupné MHD
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň, cca 10 min MHD od centra

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.