SPECIALISTA - STAVEBNÍ INŽENÝRING (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte již zkušenosti z oblasti inženýringu? Jste komunikativní a při vyjednávání s úřady se cítíte jako ryba ve vodě? Je na Vás spolehnutí a dotahujete věci do konce? Tak to hledáme právě Vás! Největší prodejce CNG v České republice hledá posilu na pozici: SPECIALISTA - STAVEBNÍ INŽENÝRING (30-40.000 Kč)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů ke stavbě
  • Kounikace s úřady pro získání podkladů
  • Sestavení dokumentace ke stavbě
  • Vyjednání stavebního povolení
  • Evidence, kontrola a uzavření smluv
  • Spolupráce se stavbyvedoucím při kolaudaci

Co požadujeme?

  • SŠ/Vš vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost procesu tvorby dokumentace výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost pracovních postupů v oblasti inženýringu
  • Systematičnost a schopnost priotizace úkolů

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Nadstandarní mzdové ohodnocení
  • 4 týdny dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Prostor pro seberealizaci

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha-východ