KALKULANT NÁBYTKU (35.-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte praxi v oblasti konstrukce, prodeje či výroby nábytku? Dřevovýroba je Vám blízká a máte zájem o práci v kanceláři. Pak hledáme právě vás! :) Neváhejte a pošlete nám svůj životopis na pozici KALKULANT NÁBYTKU (35.-45.000 Kč) - budeme se těšit.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rodinná firma

Pracovní náplň

  • kalkulace materiálových vstupů výrobků
  • stanovování výrobních časů
  • měření výrobních časů pro zpřesnění kalkulací
  • kontrola reálných výsledků zakázek a zpětné promítnutí do kalkulací
  • práce v interním systému

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti konstrukce, prodeje či výroby nábytku nutná
  • preciznost na čísla
  • praxe přímo v oblasti kalkulací výhodou
  • technické a systematické myšlení

Co nabízíme?

  • férové mzdové ohodnocení
  • prémie při dobrých výsledcích
  • 23 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní pojištění
  • práci ve stabilní společnosti
  • práci v pohodovém kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: Zábřeh na Moravě