SVÁŘEČSKÝ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Ovládáte svařovací technologie a postupy svařování? Máte zkušenosti a praxi s vedením svářečů? Jste držitelem diplomu EWE? Bez problémů zvládáte čtení anglické technické dokumentace? Je pro Vás práce na počítači bezproblémová záležitost? Pokud ano, je tato pracovní nabídka určena právě pro Vás! Významná strojírenská firma se speciální kovovýrobou přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Technolog svařování Svářečský technolog (35 – 45.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Tvorba norem a směrnic pro svařování
  • Spolupráce při sestavování technických a plánovacích podkladů
  • Řízení činnosti svařovacího dozoru
  • Odborný technický dozor nad svářečskými pracemi
  • Vedení a zaučování týmu svářečů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství (nejlépe obor technologie)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost a dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Samostatnost a rozhodnost, komunikativnost a organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • Možnost seberealizace, profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
  • Propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • Penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • Podpora při stěhování
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (jižní část)