ADMINISTRÁTOR SYSTÉMŮ

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáte novou pracovní výzvu? Poradíte si s firemními systémy? Máte už nějaké zkušenosti v IT supportu? Tak nám zašlete životopis a staňte se ADMINISTRÁTOREM SYSTÉMŮ!

Pracovní náplň

  • Správa firemního IS a ERP
  • Uživatelská podpora
  • Odpovědnost za aktualizace systémů a SW
  • Analýza a optimalizace datových toků
  • Posuzování oprávněnosti požadavků na pořízení a obnovu IT prostředků (nákup a investice)

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalosti MS SQL, MS Office
  • Znalosti v nastavování práv, services, tasks, AD, DHCP, DNS
  • Zkušenosti s ERP systémy
  • Flexibilita, pečlivost, aktivní přístup, ochotu učit se a spolupracovat

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň