PROJEKTANT - KONSTRUKCE

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte středoškolské strojírenské nebo elektrotechnické vzdělání? Výborné koordinační dovednosti, jste týmový hráč se znalostí konstrukce? Pak hledáme právě vás! Česká společnost hledá parťáka na pozici: PROJEKTANT - KONSTRUKCE

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • vytváření 3D konstrukčních návrhů
  • komunikace se zákazníky
  • vedení projektů a s tím související dokumentace
  • spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojírenského nebo elektrotechnického zaměření
  • znalost konstrukčního programu Inventor
  • zkušenosti v oblasti automatizace výhodou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • týmového ducha

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • rodinné zázemí
  • možnost občasné práce na home-office
  • stravenky
  • jazykové a profesní vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.