HR ADMINISTRATIVE / RECEPČNÍ (19-26.000 Kč)

Neaktivní nabídka

19000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme administrativní pracovní pozici, kde nejsou potřeba zkušenosti v oboru? Chcete pracovat ve fajn kolektivu, kde se vše naučíte, a kde můžete časem i vyrůst na vyšší pozici? Pošlete nám svůj životopis! Personální agentura Advantage Consulting hledá nového člena týmu na pozici: HR ADMINISTRATIVE / RECEPČNÍ (fix 19.000 Kč + osobní ohodnocení)

Pracovní náplň

  • zadávání životopisů kandidátů do interního systému
  • stahování CV kandidátů z externích databází životopisů
  • obsluha recepce (vítání návštěv, zvedání telefonů)
  • vyřizování příchozích telefonátů
  • převzetí pošty, odeslání poštovních zásilek
  • pomoc marketingu při vytváření reklamních nabídek

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (obchodní směr výhodou)
  • AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • dobrá práce s PC, pečlivost a spolehlivost
  • zkušenosti nejsou potřeba, zaškolíme vás
  • ŘP skupiny B výhodou (občasné pojížďky s autem po Brně)

Co nabízíme?

  • firemní benefity (stravenkový paušál, sick days..)
  • možnost kariérního posunu na pozici konzultanta
  • super kolektiv, firemní akce
  • fixní mzda 19.000 Kč + osobní ohodnocení
  • možnost práce na plný nebo 3/4 úvazek
  • moderní klimatizované kanceláře v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kurowski@acjobs.cz.