VEDOUCÍ SEŘIZOVAČŮ (45.-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Chtěli byste se kariérně posunout a zjistit, jak vypadá rozjezd nové výroby? Máte praxi jako hlavní seřizovač a vstřikolisy jsou nejen Vaše práce ale i Vás koníček? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým VEDOUCÍM SEŘIZOVAČŮ (45.-55.000 Kč) - pro novou společnost, která svou sériovou výrobu teprve rozjíždí!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • zastřešení svěřeného týmu
  • vedení docházky
  • školení BOZP, PO
  • kontrola kvality práce
  • příprava podkladů pro mzdy

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • zkušenosti se seřizováním vstřikolisů
  • zkušenosti s vedením lidí
  • praxi na obdobné pozici
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • měsíční bonusy
  • stravenky
  • příspěvek na dojíždění
  • možnost podílet se na rozjezdu zcela nové výroby!

  • místo výkonu práce: v blízkosti Plzně