SUPERVIZOR VÝROBY NA SMĚNY (30-40.000Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s vedením týmu a jste technicky zdatní? Nebojíte se práce na směny a chcete být součástí oddělení vstupní kontroly? Výborně, tak pošlete životopis! Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SUPERVIZOR VÝROBY NA SMĚNY (30-40.000Kč)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • vedení týmu do 10 zaměstnanců
  • zodpovědnost za výrobu
  • zajištění interních pravidel na směnách
  • řešení denní administrativy
  • případná práce seřizovače

Co požadujeme?

  • ideálně technické vzdělání
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • ochotu pracovat na směny
  • technickou zdatnost
  • znalost práce na PC, ideálně v ERP systému

Co nabízíme?

  • bonusy, prémie
  • týden dovolené navíc
  • příspěvěk na stravování
  • stravování ve firmě

  • lokalitu: okres Hodonín