KONZULTANT PRO CLOUDOVÁ ŘEŠENÍ (75. – 85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 85000 Kč

Nebojíte se opravdových výzev zaměřených na digitální transformaci. Orientujete se v cloudových službách? Baví vás konzultace a doporučení nejvhodnějších řešení? Máte expertní znalost minimálně dvou technologiích jako Active Directory, Exchange Online, Azure AD, Office 365? Na pozici Konzultant pro cloudová řešení full remote hledáme vhodné uchazeče.

Pracovní náplň

  • Pomoc s rozvojem digitální transformace společnosti.
  • Konzultace s interními zákazníky.
  • Doporučení správných řešení v rámci cloudových služeb.
  • Navržení nejvhodnějších řešení nasazených aplikací.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Zkušenosti s konzultantskou pozicí.
  • Expertní znalost alespoň dvou z uvedených technologií níže:
  • Active Directory, Exchange Online, Azure AD.
  • Microsoft Teams, SCCM and Intune, Office 365, Citrix.
  • Základní znalost scriptování v PowerShell.

Co nabízíme?

  • Možnost částečný remote.
  • Pozice vhodná pro ženy i muže.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Rozsáhlé možnosti školení.
  • Růstové příležitosti v oblasti IT.
  • Stravenky.
  • Multisport karta.
  • Mobilní telefon s firemním tarifem.
  • Firemní parkovací místo.
  • Zahraniční pracovních cesty.
  • Přátelské pracovní prostředí.
  • Místo pracoviště: Brno nebo odkudkoliv z ČR.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.