KALKULANT PRO NADNÁRODNÍ DIVIZI - KOVY (80-100.000 KČ)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

Máte zkušenosti s kalkulacemi a zároveň máte technický rozhled - ideálně znalosti v kovech? Máte za sebou technickou univerzitu a domluvíte se výborně anglicky? Chcete se podílet na šetření nákladů, řešit kalkulace, nákup a project management? Máte odborné zkušenosti s VA / VE? Výborně, to jste můj člověk! Pošlete mi životopis v českém i anglickém jazyce. Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: KALKULANT PRO NADNÁRODNÍ DIVIZI - KOVY (80-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • usilování o snižování nákladů
  • spolupráce se strategickým nákupem
  • hodnocení dodavatelů, podpora vývoje produktů na základě technických ukazatelů
  • podpora Value Analysis a Value Engineering
  • řízení projektů
  • cestování (25 %)

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti Value Analysis a Value Engineering
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • technické porozumění procesu výroby
  • zkušenost s kaluklacemi
  • silné technické a obchodní znalosti

Co nabízíme?

  • zajímavou práci s vysokou nezávislostí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na docházku
  • školení a osobní rozvoj
  • dotované stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění

  • lokalitu: jižně od Brna