FINANČNÍ MANAŽER

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte zkušenost s vedením účetního oddělení? Máte přehled v účetních operacích ve výrobní společnosti a máte znalost programu SAP? Do stabilního týmu hledáme finančního manažera či manažerku, která bude i partnerem a mentorem pro tým účetních: FINANČNÍ MANAŽER - PLZEŇ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • vedení oddělení účtárny
  • zodpovědnost za správné vedení účetnictví zpracovávaného pro více závodů společnosti
  • příprava a organizace auditů
  • nastavování interních procesů účetnictví
  • kooperace s oddělením controllingu
  • komunikace s vedením společnosti

Co požadujeme?

  • odpovídající praxi pro vedoucí pozici v účetnictví
  • znalost výrobního prostředí
  • znalost programu SAP
  • komunikativní znalost německého jazyka (reportování výsledků, meetingy)
  • chuť ujmout se stabilního týmu a v pohodovém duchu jej vést

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí zavedené společnosti a stabilního týmu
  • práce v nejbližším okolí Plzně
  • zavedený systém benefitů
  • výhled kariérního posunu
  • dovolenou navíc

  • místo výkonu práce: Nejbližší okolí Plzně (Dostupné MHD nebo autem)