OBLASTNÍ MANAŽER S AUTEM (30 - 50.000 KČ FIX + PROVIZE)

Máte kontakty v segmentu gastro, zdravotnictví apod.? Umíte profesionálně vystupovat a komunikovat? Chcete pracovat na home officu a zároveň milujete práci v terénu? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes a ráda vám sdělím bližší informace! Americká nadnárodní společnost s unikátním produktem hledá do svého týmu parťáka na pozici: OBLASTNÍ MANAŽER S AUTEM (30 - 50.000 KČ FIX + PROVIZE)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů v segmentu prádelny, hotely, zdravotnictví, pečovatelské domy apod.
  • udržování vztahů
  • zpracování a příprava nabídek
  • oblast působení - Středočeský, Jihočeský a Západočeský kraj

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici v segmentu prádelny, hotely, zdravotnictví, pečovatelské domy apod.
  • řidičský průkaz sk. B - ochotu cestovat
  • reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • firemní automobil
  • telefon, notebook
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací kurzy a školení
  • flexibilní pracovní doba
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinu
  • práci v režimu home office

  • místo výkonu práce: Středočeský, Jihočeský a Západočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.