VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY (43.-53.000 Kč)

Neaktivní nabídka

43000 - 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Chcete pracovat pro firmu, která stojí za to? :) U nás Vás čeká férové vedení, přátelská parta na pracovišti a moderní prostředí. Hledáme člověka, který je manager s velkým M a dokáže ukočírovat jak tým dělníků ve skladu, tak menší tým THP zaměstnanců a domluví se v základu anglicky. Pokud jste se tedy pohyboval/a na vedoucí pozici ve skladu, logistice, nákupu či zákaznickém servise, určitě Vás budeme chtít vidět :) VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY (43.-53.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • vedení týmu 15-20 zaměstnanců (dělnické i THP pozice), motivace a rozvoj svého týmu
  • zodpovědnost za oblast importu a exportu, interní logistiky, celních deklarací
  • zlepšování procesů skladu
  • účast na projektech, spolupráce s ostatními odděleními
  • řízení inventur a zodpovědnost za správnou evidenci skladových zásob
  • práce v programu SAP - procesy skladu

Co požadujeme?

  • prokazatelné zkušenosti s vedením lidí - schopnost vést a motivovat svůj tým
  • praxe ideálně v oblasti skladu, logistiky, nákupu či zákaznického servisu
  • středně pokročilá úroveň AJ
  • znalost principu štíhlé výroby výhodou
  • znalost práce v SAPu výhodou
  • aktivní přístup k řešení problému, vlastní proaktivita

Co nabízíme?

  • práce na zajímavých projektech
  • mezinárodní stabilní prostředí
  • férové mzdové ohodnocení
  • roční cílový bonus
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • přátelská parta na pracovišti
  • spousta dalších benefitů

    Místo výkonu práce: okolí Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.