VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete vést skupinu nadšených profesionálů a vyvíjet produkty pro nadnárodní společnost? Máte VŠ vzdělání v technickém oboru a prokazatelné zkušenosti s vývojem produktů? Chcete aktivně hovořit anglicky a nárazové cestování Vám nedělá problém? Nadnárodní společnost hledá kolegu na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • vývoj nových produktů/ služeb
  • vedení týmu
  • vylepšování produktů a pracovních postupů
  • řízení koncepčních návrhů a stanovování specifikací projektů
  • komunikace s klíčovými dodavateli
  • technická podpora kolegů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v technickém oboru
  • prokazatelné zkušenosti na vedoucí pozici ve vývoji produktů/ služeb
  • schopnost pracovat ve složitých inženýrských programech
  • řízení projektu od konceptu po finální produktu na trhu
  • anglický jazyk na plynulé úrovni

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • benefity (stravenky, příspěvky na sport a kulturu)
  • prostor pro vzdělávání a kariérní růst
  • jazykové kurzy
  • zázemí moderní společnosti
  • nejnovější technologie

  • lokalitu Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.