OPERÁTOR KONVENČNÍHO BROUŠENÍ (28-41.000Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 41000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste vyučen v technickém oboru? Orientujete se v technické dokumentaci? Máte praxi s konvenčním stroji? Hledáme šikovné a manuálně zručné lidi do moderní výrobní společnosti! Můžete mi zaslat svůj životopis a využít zajímavé pracovní příležitosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Volné víkendy

Pracovní náplň

  • Orientace v technických podkladech
  • Seřizování, obsluha a údržba obráběcího stroje
  • Evidování dat
  • Práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU technického nebo strojírenského zaměření
  • Alespoň základní zkušenosti broušení
  • Praxe na CNC velkou výhodou
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní prémie
  • Stravenky a závodní stravování
  • Proplácené přesčasy nad rámec zákona
  • Moderní a klimatizované pracoviště

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.