PROCESNÍ MANAŽER / PROCESS MANAGER

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

O nás SOLEK je přední energetickou skupinou, zabývající se projektováním, výstavbou a provozem solárních elektráren v Evropě a Latinské Americe. Za pomoci obnovitelných zdrojů přistupuje k budoucnosti naší planety zodpovědně a ekologicky, a to je důvod proč budujeme a udržujeme Solární elektrárny. Naše solární elektrárny úspěšně fungují na území Česka, Slovenka, Rumunska a Chile. Máme kanceláře v Praze a v Santiagu a nedávno jsme založili nové pobočky na Kypru v Kolumbii a v Peru. Neustále usilujeme o nové příležitosti a možnosti na trhu se solární energií. V rámci našeho růstu zvažujeme nové pobočky a elektrárny v Maďarsku, na jihu Evropy (Řecko, Portugalsko) a Vietnam, jako další země pro naši expanzi. Plánujeme prozkoumat jejich potenciál na trhu solární energií a začít výstavbu i v těchto zemích. Naším dlouhodobým cílem je vytvořit si portfolio projektů, jejichž výstavba bude přesahovat energetický výkon přes 1 GigaWatt. Přidejte se k nám a chopte se příležitosti zrealizovat s námi naši vizi pro zelenější a zodpovědnější budoucnost. Získejte možnost pracovat a vyvíjet zajímavé projekty v rostoucí firmě s velkým potenciálem! Souhrn pozice: Cílem této pozice je vyvinout, nastavit a udržovat firemní procesní managementový systém a veškerou jeho dokumentaci. Zajistit, aby byly popsané a nastavené veškeré potřebné aktivity pro vývoj, stavbu a provoz našich solárních elektráren na základě předem popsaných procesů a procedur.

Pracovní náplň

    - Nastavit podnikový systém řízení, včetně veškeré potřebné dokumentace a softwarové podpory
    - Spravovat firemní systém správy dokumentů
    - Návrh a implementace firemních regulací a procesů
    - Nastavení a údržba relevantních dat, analýza dat k určení efektivity nastavených procesů
    - Navrhování a implementace nových procesů/úprava stávajících
    - Podpora a trénink kolegů při zavádění a implementace nových procesů
    - Spolupráce s akcionáři pro zajištění jasnosti a srozumitelnosti nových procesů
    - Spolupráce s právním oddělením při zajištění správnosti regulací, směrnic atd.

Co požadujeme?

    - Předchozí zkušenosti z procesního managementu minimálně 4 roky
    - Hluboká znalost metodologie firemních procesů jejich designu a potřebné dokumentace
    - Zkušenosti se zaváděním firemních procesů/úpravou stávajících
    - Dobré komunikační vlastnosti, přesvědčivost, odolnost a schopnost pracovat v týmu
    - Analytický přístup k řešení problémů, samostatnost, rozhodnost
    - Zkušenost s práci s daty a datovou analýzou
    - Zkušenost s tvorbou procesních map
    - Dobrá úroveň angličtiny

Co nabízíme?

    - 25 dní dovolené
    - Občerstvení na pracovišti
    - Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
    - Práce v zajímavém a rostoucím odvětví

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.