OBCHODNÍK S AJ V CHEMICKÉM PRŮMYSLU (AŽ 60.000KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Česká výrobní společnost otvírá novou pracovní příležitost v oblasti prodeje chemických plynů! Komunikace napříč výrobou se zástupci provozu je pro vás denním chlebem? Máte praxi v obchodní strategii a nebojíte se realizovat velké projekty? Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete níže uvedené požadavky, zašlete mi svůj životopis a chopte se zajímavé pracovní příležitosti! Moc ráda Vám zajistím pohovor.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Pravidelné přípravy obchodního plánů
  • Aktivní komunikace a vyhledávání partnerů
  • Příprava obchodních nabídek
  • Jednání se zákazníky, partnery i zástupci provozu
  • Pravidelné vyhodnocování dosažených marketingových výsledků

Co požadujeme?

  • VŠ technického případně obchodního zaměření
  • Zkušenosti v oblasti business developmentu
  • Znalosti v oblasti chemické technologie
  • Komunikativnost a prezentační dovednosti
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti práce s PC

Co nabízíme?

  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon i notebook
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Perspektivní práci
  • Spousta firemních benefitů

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.