SERVISNÍ TECHNIK PRAHA-VÝTAHY

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se servisem výtahů a revizemi? Měl jste možnost vést menší kolektiv? Pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní a servisní společnost hledá novou posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK PRAHA-VÝTAHY

Pracovní náplň

  • Servisní činnost na výtazích
  • Pravidelná diagnostika a údržba výtahů
  • Zodpovědnost za provozuschopné zařízení
  • Vyprošťování osob, komunikace se zákazníky o opravách
  • Držet pravidelně pohotovosti 1x za 6 -10 týdnů
  • Pravidelné výkaznictví

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnická
  • Zkušenost se servisem elektrických a mechanických zařízení
  • Zkušenost se servisem zdvihacích zařízení výhodou
  • Vyhl. 50/78 Sb. min. §6
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Služební automobil i k soukromému užívání
  • Příplatek za údržbu a řízení motorového vozidla
  • Služební mobilní telefon, kvalitní pracovní prostředky
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou a zkrácenou pracovní dobu (37,5 h/týdně)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek do systému Cafeteria benefitů
  • Stravenky
  • Příspěvekna MultiSport kartu
  • Odborného vzdělávání a kariérní růst
  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Místo výkonu: Praha a okolí