VEDOUCÍ ODDĚLENÍ CONTROLLINGU AJ + NJ

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti controllingu v automotive společnosti a dokážete vést tým lidí? Jste silně zodpovědný, pečlivý a máte dobré komunikační a organizační dovednosti? Přejete si pracovat pro silnou společnost na pozici ve vrcholovém managementu? Hledáte práci jako VEDOUCÍ ODDĚLENÍ CONTROLLINGU v Plzni? Pak nás neváhejte kontaktovat! Mezinárodní výrobní společnost zastávající přední místo na trhu v oblasti automobilového průmyslu hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ CONTROLLINGU AJ + NJ

Pracovní náplň

  • vedení týmu podřízených
  • zodpovědnost za oddělení controllingu
  • příprava a sestavování podnikového plánu
  • zpracování finančních a statistických výkazů
  • analýza měsíčních a čtvrtletních výsledků hospodaření
  • reporting mateřské společnosti
  • spolupráce s účetním oddělením a nákupem
  • řízení a prognóza finančních toků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – ekonomický směr
  • min. 5 letá praxe na pozici finančního controllera v automotive
  • zkušenost s vedením týmu podřízených
  • aktivní znalost AJ i NJ slovem i písmem
  • uživatelská znalost PC – MC Office (Word, Excel), SAP
  • silná osobnost s dobrými organizačními a komunikačními dovednostmi
  • odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • služební automobil i pro soukromé účely
  • zajímavé platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní pojištění až 1 000 Kč
  • stravenky
  • zajímavou a odpovědnou práci
  • prostředí silné mezinárodní společnosti

    Místo výkonu práce: Plzeň