REVIZNÍ ELEKTROTECHNIK (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte zkušenosti jako revizní technik elektro strojů a zařízení? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti? Pošlete mi svůj životopis! Rodinná výrobní společnost hledá kolegu na pozici: REVIZNÍ ELEKTROTECHNIK (40-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rodinná firma

Pracovní náplň

  • provádění elektro revizí
  • zpracování a dodržování plánů elektro revizí
  • preventivní a kontrolní údržby strojů a zařízení
  • poradenství na všech pracovištích

Co požadujeme?

  • vyučení v elektro oboru - silnoproud
  • platné oprávnění dle vyhl. 50/78 Sb. Min. §9
  • praxe v oboru
  • uživatelská práce na PC výhodou
  • řp. sk. B výhodou

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň zkušeností a dovedností
  • práce ve stabilní rodinné firmě
  • super kolegové na pracovišti
  • dovolená 5 týdnů
  • závodní jídelna, příspěvek na stravování
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: okolí Přerova