SERVISNÍ TECHNIK CNC - AUTO (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti v oblasti zpracování plechu? Tak nám zašlete životopis a staňte se SERVISNÍ TECHNIK CNC - AUTO (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servis, údržba a odstraňování závad na strojích
  • Instalace a uvedení do provozu CNC strojů
  • Školení operátorů, programátorů a technologů
  • Výjezdy po ČR a SR

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru
  • Znalost CNC, mechaniky, hydrauliky/pneumatiky
  • Vyhlášku 50/1978 §6, nebo schopnosti ji získat
  • Středně pokročilou angličtinu
  • Zkušenost s ohraňovacími lisy a/nebo laserovým řezáním

Co nabízíme?

  • Profesní rozvoj a odborná školení
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Notebook, telefon, nářadí
  • Odměna za aktivní prodej
  • Proplacené přesčasy

    Místo výkonu práce: Západní až Střední Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.