PROJEKTOVÝ MANAŽER LOGISTIKY S AJ/NJ (40.000-46.000Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte ukončené SŠ vzdělání? Zvládáte komunikaci v anglickém jazyce? Znáte práci v logistice a nebojíte se cestovat? Hledáme skutečné odborníky na logistické projekty! Chopte se nové pracovní příležitosti! Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala můžete mi zaslat svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Dohled nad zajištění dílů do výroby
  • Sledování toků materiálu
  • Správa v logistice a projektových skladů
  • Administrativa v logistice

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání maturitní zkouškou
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC
  • Aktivního řidiče
  • Praxe v oboru

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba
  • Náborový příspěvek
  • Více jak 25 dní dovolené
  • Cestování za zákazníky
  • 13. plat
  • Závodní stravování

    Lokalita: Poděbrady

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.