SPECIALISTA NA TECHNOLOGIE VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máš zkušenosti v oboru vstřikování plastů a chceš se tímto směrem ubírat i nadále? Nechceš jen sedět u počítače a rád zabereš i ve výrobě? Pošli nám svůj životopis a staň se členem super party. SPECIALISTA NA TECHNOLOGIE VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za správné technologické postupy vstřikování plastů
  • Zajištění plynulého zavedení projektů do výroby
  • Úzká spolupráce s TPV, kvalitou a výrobou
  • Celkové zastřešení a hlídání chodu sériové výroby
  • Zajištění kvality vstřikovaných dílů a údržba forem

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Zodpovědného parťáka, který se nebojí ani fyzické práce
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Uživatelskou znalost práce s PC

Co nabízíme?

  • Výborné zázemí v prosperující společnosti
  • Odborné vzdělávání a možnost se posunou kupředu
  • Obědy na pracovišti za cenu svačiny
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Budeš pracovat v příjemném prostředí a používat nadčasové technologie
  • Postaráme se o tvůj pracovní oděv a pomůžeme s dopravou

  • Místo výkonu práce: Česká Třebová